PORTAL INFORMATIV CONTACT MARKETING
Zbuloni shenjat me fat, horoskopi 25 janar 2018
Posted date: 25.01.2018
Zbuloni shenjat me fat, horoskopi 25 janar 2018...
Këto binjake po mahnitin internetin me pamjen e tyre unike
Posted date: 25.01.2018
Nuk ka nevojë që të kenë shumë ngjyra, disa gjëra që të tërheqin vëmendjen e të tjerëve dhe të bëjnë bujë. Kjo është dëshmuar edhe nga binjakët albinë, të cilat po pushtojnë botën me foton e tyre. ...
Çmenduri, devet përjashtohen nga konkursi sepse kishin botoks!
Posted date: 25.01.2018
Një duzinë kafshësh janë skualifikuar nga konkursi i sivjetshëm i Arabisë Saudite për “devenë më të bukur”, sepse pronarët e tyre kanë përdorur botoks për t’i bërë më të bukura. ...
Celuliti dhe maska me dy përbërës që do ta zhdukë në pak sekonda
Posted date: 23.01.2018
Celuliti është një lloj indi dhjamor në shtresën e nënlëkurës që përmban tufa indi lidhor. Ky ind lidhor, që varion në trashësi dhe është i ndërthurur me qelizat dhjamore, mbahet në atë pozicion nga një rrjet fibrash që e mbron trupin tonë duke rrethuar muskujt dhe organet. ...
Kënga e re e Dua Lipas për 2 ditë arrin mbi 10 milionë shikime
Posted date: 15.01.2018
Dua Lipa po vazhdon me suksese në karrierën muzikore. ...
Modelja shqiptare e cila i çmend të gjithë meshkujt (FOTO)
Posted date: 15.01.2018
Modelja e njohur Oriola Marashi po bëhet dita ditës kryefjala e mediave rozë, ajo me çdo paraqitje po i çmend të gjithë, shkruan Gazeta Blic. ...
Festë në familjen e Fjolla Morinës, ja çka kremtojnë
Posted date: 15.01.2018
Këngëtarja Fjolla Morina është shumë aktive në rrjete sociale. ...