PORTAL INFORMATIV CONTACT MARKETING
Shmangni këto fruta nëse doni të humbni peshë (FOTO)
Posted date: 17.07.2017
Shpesh njerëzit mendojnë se secili frutë mund të ju ndihmojë në humbjen e peshës...
Rita Ora flet për karrierën dhe pasionet e saj
Posted date: 17.07.2017
Ajo është drejtuesve e një konkursi ku djemtë kualifikohen ose eliminohen për t’u bërë pjesë e një grupi muzikor....
Tuna vazhdon të tregoj përkushtimin e saj si nënë
Posted date: 17.07.2017
Si duket argëtimi i plotë nuk po i mungon Tianit të vogël, aq sa edhe me kaq pak muaj, posedon një numër të madh lodrash të cilat padyshim shumicën i ka nga prindërit...
Arkeologët gjejnë skelete gjigandë 5000-vjeçar
Posted date: 06.07.2017
Arkeologët në Kinë kanë zbuluar një varr 5000-vjeçar të vjetër dhe përmasat e skeleteve janë 2 metra të gjatë...
Këto janë 17 vendet ku mund të \'blesh\' një pasaportë (Foto)
Posted date: 06.07.2017
Krahas shpenzimeve të luksit, si jahtet, avionët privatë, etj, të pasurit po priren gjithmonë e më shumë të shpenzojnë për të pasur një nënshtetësi të dytë apo të tretë. ...
Beko debuton në botën e muzikës me hitin veror ‘Si ma herët’ (VIDEO)
Posted date: 04.07.2017
Botës së muzikës i është shtuar edhe një këngëtar i ri dhe i talentuar. ...
Trendi i fundeve për këtë verë
Posted date: 27.06.2017
Fundet shumëngjyrëshe janë bërë trend kohët e fundit. ...