PORTAL INFORMATIV CONTACT MARKETING
Komentuesi e ofendon! Përgjigjia e Bleonës e lë pa fjalë jo vetëm atë por edhe ju të gjithëve...!
Posted date: 23.11.2017
Dhe Bleona që nuk i kursen kurrë përgjigjet, i shkruan: \"Mirë lopëve o vëlla, po sat ëme çfarë gjilpëre i bënë që ke dal kaq k**?\", duke e lënë pa fjalë komentuesin. Bleona është komentuar shumë së fundmi pas videos ku ajo tregonte proçedurën e ngrirjes së vezëve. ...
Këngëtarja e njohur shqiptare nderohet me mirënjohje në Australi
Posted date: 23.11.2017
Sukseset për këngëtaren shqiptare me famë botërore, Rita orën, nuk kanë të ndalur!Javë më parë ajo bëri krenarë të gjithë shqiptarët me paraqitjen e saj në “MTV Europe Music Awards”, teksa këtë vit ishte nikoqire e spektaklit. ...
Bisedat private të Noizyt dhe Ledrit! Ja çka flisnin para publikimit të klipit
Posted date: 23.11.2017
Ledri dhe Noizy sot publikuan bashkëpunimin e tyre të shumëpritur \"Dje dhe sot\", një këngë që arriti mijëra shikime që në orët e para të publikimit ndërsa tani numëron plot 660 mijë shikime. ...
E pazakonshme: Harron ku e parkoi veturën, e gjen pas 20 vitesh
Posted date: 20.11.2017
Autoritetet në Frankfurt kanë gjetur automobilin e pronarit, i cili zhdukjen e tij e kishte lajmëruar qysh në vitin 1997. ...
Lista e fituesve në American Music Awards
Posted date: 20.11.2017
Të dielën mbrëma është mbajtur ceremonia e ndarjes së çmimeve, American Music Awards, ku nga votat e fansave janë zgjedhur artistët më të mirë dhe më me ndikim. ...
Bebe dhe Bleona të veshura më keq në AMA, mediat e huaja: \"Halloween kaloi!\"
Posted date: 20.11.2017
Mbrëmjen që lamë pas u mbajt në Los Angelos ndarja e çmimeve “American Music Awards”. ...
Mbretëresha Elizabeth dhe Princi Philip e festojnë 70 vjetorin e martesës
Posted date: 20.11.2017
Mbretëresha Elizabeth II e Britanisë dhe Princi Philip, e festojnë sot 70 vjetorin e martesës së tyre, me një tubim të vogël familjar. ...