PORTAL INFORMATIV CONTACT MARKETING
Horoskopi i ditës së sotme, e premte 21 korrik 2017
Posted date: 21.07.2017
Marsi do të jetë miqësor me shenjën tuaj dhe do të sjellë ambicie që do të shpërblehen...
Këto janë 5 shenjat me karakter më të fortë
Posted date: 20.07.2017
Akrepi është shenje më aktive, janë gati të rrezikojne dhe të ndërmarin përsipër iniciativa që jo çdokush mund ti ndërmerrte...
Horoskopi 20 korrik 2017
Posted date: 20.07.2017
Do të jeni të trazuar dhe kjo gjë do të vihet re edhe nga partneri. Përpiquni të organizoni një shëtitje apo një piknik me personin që doni dhe do të rigjeni harmoninë...
5 Hapa si të dukeni më të rinj
Posted date: 18.07.2017
Prej reduktimit të sheqerit e deri tek rritja e marrjes së zinkut, më poshtë mund të mësoni për mënyrat se si të dukeni më të rinj...
​Tre filxhanë kafe në ditë zgjasin jetën tuaj
Posted date: 17.07.2017
Meshkujt që pinë 3 filxhanë kafe në dite e ulin rrezikun e vdekjes për 18 përqind, ndërsa femrat për 8 përqind, shkruan Daily Mail. ...
Bajamet sjellin shumë dobi për shëndetin
Posted date: 17.07.2017
Kjo frutë e thatë stimulon libidonë jo vetëm tek femrat, por stimulon edhe prodhimin e hormoneve mashkullore...
Humbni kilet e tepërta për shtatë ditë me këtë lëng
Posted date: 17.07.2017
Më e mira është që kjo pije është freskuese dhe e shijshme…ideale për ditët e nxehta të verës!...