PORTAL INFORMATIV CONTACT MARKETING
Kurrë mos hiq dorë nga këto 6 gjëra në jetën tënde
Posted date: 24.11.2017
Gjatë jetës, njerëzit mendojnë të heqin dorë nga disa gjëra që i kanë bërë dikur, për hir të diçkaje. ...
Gishtat e mëdhenj të dorës tregojnë se si silleni në dashuri
Posted date: 24.11.2017
Madhësia e gishtave tuaj të mëdhenj thonë shumë për personalitetin tuaj. ...
Çka konsiderohet tradhti në një lidhje?
Posted date: 23.11.2017
Ç’është tradhtia e vërtetë, si do të vepronit nëse partneri ju tradhton dhe a definojnë njësoj tradhtinë meshkujt dhe femrat – janë disa nga çështjet me të cilat është marrë një hulumtim amerikan. ...
Mësoni se kush do të jetë shenja më me fat për 2018-tën
Posted date: 23.11.2017
Sipas horoskopit shenja që do të bëjë namin në vitin 2018 do jetë fatlume/fatlum, me një gjendje ekonomike jashtëzakonisht shumë të mirë, me dashuri, harmoni e plot gjëra të tjera, mos e humbisni! ...
Objekt misterioz mbi aeroportin e Heathrow
Posted date: 23.11.2017
Pamje të jashtëzakonshme janë filmuar teksa një objekt i shndritshëm misterioz ka kaluar mbi aeroportin Heathrow, në Londër, pak sekonda përpara se një avioni të ulej. ...
Treni që udhëton vetëm për një vajzë!
Posted date: 23.11.2017
Historia e saj prekëse Për vite të tëra, treni në stacionin Kami-Shirataki në Japoni ndalet vetëm për një nxënëse, nxënëse kjo e cila udhëton çdo ditë për në shkollë. ...
“Hoteli në qiell”: Brenda aeroplanit privat më luksoz në botë
Posted date: 23.11.2017
Aeroplani më luksoz në botë privat Boeing 787 Dreamliner, është duke joshur në masë të madhe të gjithë ata që i kanë xhepat e thellë, dhe dëshirojnë në maksimum të shijojnë luksin derisa udhëtojnë. ...