PORTAL INFORMATIV CONTACT MARKETING
Arkeologët zbulojnë disa mumje dhe varrin e një argjendari
Posted date: 11.09.2017
Arkeologët zbuluan varrin e një argjendari, puna e të cilit i ishte kushtuar zotit Amon si dhe mumjet e një gruaje dhe dy fëmijëve të saj, njoftoi sot Ministria egjiptiane e Antikiteteve. ...
Zbulohet guri për të cilin flet Kurani. Ja çfarë mesazhi gjendet në të (Foto)
Posted date: 11.09.2017
Një njeri nga Arabia Saudite gjatë gjuetisë në një zonë malore pranë kufirit me Jemenin, zbuloi një gur të vogël e të errët, të cilin menjëherë e njohu. ...
E pabesueshme çka thotë horoskopi për ju sot
Posted date: 11.09.2017
E pabesueshme çka thotë horoskopi për ju sot...
Si mashtrojnë shenjat e horoskopit
Posted date: 11.09.2017
A mund të imagjinoni se partneri juaj ju tradhton? A keni vërejtur ndonjë shenjë që tregon se ai ose ajo po ju tradhton me dikë? ...
Hani për 1 muaj nga dy korra kumbulla çdo ditë dhe do të mrekulloheni nga përfundimi
Posted date: 04.09.2017
Kumbulla është një zgjedhje e pashmangshme e çdo amvise për të përgatitur ushqim për dimër, dhe përveç se janë më të përdorura për përgatitjen e gjalpë dhe mermelatave, sigurisht është e këshillueshme për t\'i ngrënë edhe të freskëta. ...
Shmanguni gabimeve të mëngjesit
Posted date: 04.09.2017
Dita e mirë shihet në mëngjes – është një thënie e vjetër, të cilën shumica nesh nuk e kupton seriozisht. Nuk është njësoj se çka bëjnë në mëngjes, ndërsa këto janë gabimet më të mëdha të cilat i bëjmë sapo i hapim sytë. ...
Shtatë gabime që me siguri i bëni kur thani flokët
Posted date: 04.09.2017
Përdorni llojin e gabuar të tharëses. E mbani tharësen për shumë kohë në të njëjtin vend. Përdorni një nxehtësi shumë të lartë. Nuk përdorni mbrojtës ndaj nxehtësisë. Nuk i ndani flokët siç duhet. Nuk po përdorni furçën e duhur. I tërhiqni flokët shumë fort. Si t’i korrigjoni këto gabime. ...