PORTAL INFORMATIV CONTACT MARKETING
Publikohet klipi i Era dhe Nora Istrefit (VIDEO)
Posted date: 19.04.2019
Është publikuar në youtube, videoklipi i Era dhe Nora Istrefit. ...
Çfarë mesazhi po përçon Geti? (FOTO)
Posted date: 18.04.2019
“Liderët nuk lindin të tillë ose të bërë nga dikush tjetër – ata janë të vetë-bërë”, është përshkrimi që Getoar Selimi i ka lënë fotografisë së tij të postuar në Instagram. ...
Aktorja e ‘Game Of Thrones’: Kam menduar shumë herë vetëvrasjen
Posted date: 17.04.2019
Të dielën që lamë pas ka nisur të transmetohet sezoni i ri dhe i fundit i serialit “Game of Thrones”. Një ndër aktoret kryesore të këtij seriali është britanikja Sophie Turner, e cila luan rolin e Sansa Stark. ...
Cili është plani tjetër i Elvana Gjatës pas "Dy gisht Mjaltë"
Posted date: 17.04.2019
Koncerti i saj në Prishtinë shënoi rikthimin e bujshëm të Elvana Gjatës, pas skandalit ku u përfshi i fejuari i saj në vrasjen në ish-Bllok. ...
Ndryshimi drastik i Luana Vjollcës
Posted date: 17.04.2019
Moderatorja dhe këngëtarja e mirënjohur, Luana Vjollca është njëra ndër femrat më të komentuara në mediat rozë. ...
Tregon se është shtatzënë, Miss Univers Bolivia humb kurorën
Posted date: 17.04.2019
Joyce Prado e zgjedhur në vitin 2018 Miss Univers Bolivia, ka humbur kurorën e saj sepse është shtatzënë....
Çiljeta Xhilaga bën publike ndërhyrjen e radhës në trupin e saj
Posted date: 17.04.2019
Në dallim nga shumë këngëtare të tjera, Xhilaga gjithmonë e ka pranuar për ndërhyrjet e bëra. ...