PORTAL INFORMATIV CONTACT MARKETING
Neymar befason me deklaratat e tij për Barcelonën
Posted date: 14.08.2017
Sulmuesi brazilian, Neymar ka theksuar se është shumë i lumtur te Paris Saint-Germain, edhe pse e ka ditur që do të jetë e vështirë ta lësh Barcelonën. ...
Shtyu arbitrin, Cristiano rrezikon 4 ndeshje pezullim
Posted date: 14.08.2017
Edhe pse jo titullar, Cristiano Ronaldo u bë protagonist i raundit të parë të Superkupës së Spanjës mes Realit dhe Barcelonës. ...
Reali mposhti Barcelonën në \"Camp Nou\", Ronaldo u përjashtua me të kuq
Posted date: 13.08.2017
Real Madridi e ka mposhtur Barcelonën 3:1 midis “Camp Nou”. ...
Ronaldo ndëshkohet me të kuq (Video)
Posted date: 13.08.2017
Ronaldo është ndëshkuar me të kuq për shkak të pretendimit për simulim. Ai mori një të verdhë pas zhveshjes së fanellës, derisa një tjetër e mori edhe pas simulimit. Reali po fiton 2:1. ...
Messi barazon nga penaltia, por Ronaldo e hesht Camp Noun (Video)
Posted date: 13.08.2017
Barcelona e barazoi rezultatin ndaj Real Madridit në ndeshjen e Superkupës së Spanjës që po zhvillohet në Camp Nou. ...
Juventus 2-3 Lazio, vlerësimi i lojtarëve (Foto)
Posted date: 13.08.2017
Lazio e ka fituar Superkupën e Italisë duke e mposhtur Juventusin me rezultat 3-2. ...
Zhbllokohet rezultati, Reali në epërsi (Video)
Posted date: 13.08.2017
Real Madridi ka kaluar në epërsi kundër Barcelonës në ndeshjen e parë të Superkupës së Spanjës që po zhvillohet në Camp Nou. ...