PORTAL INFORMATIV CONTACT MARKETING
Pogba mbron Evran: Ai është djalë i artë, unë e quaj ‘xhaxha Pat’
Posted date: 01.12.2017
Paul Pogba i ka dal në mbrojtje bashkëkombësit të tij, Patrice Evra, pas largimit të tij nga Marseille pas problemeve me tifozë dhe e ka cilësuar atë si një “djalë të artë”. ...
Sytë e botës drejt Kremlinit
Posted date: 01.12.2017
Para Kupës së Botës duhet të ketë një short. Pas afro tre vjetëve eliminatore, ku u luajtën 871 ndeshje nëpër botë, emrat si Lionel Messi, Cristiano Ronaldo e Neymar dhe miliona tifozë nëpër botë, do të mbajnë frymën të premten. ...
Werner befason me vendimin për Real Madridin
Posted date: 01.12.2017
Timo Werner ka shprehur gatishmëri të vazhdojë kontratën me klubin nga Bundesliga. ...
Messi nuk e lejon Icardin të transferohet te Real Madridi
Posted date: 01.12.2017
Në Spanjë, zërat mbi një transferim të mundshëm të Mauro Icardi tashmë janë çmendur fare. Kësaj here bëhet fjalë njëherësh për Real Madrid dhe Lionel Messi. ...
“Pirlo ka mbyllur një karrierë të jashtëzakonshme”
Posted date: 07.11.2017
“Ka mbyllur nje karriere te jashtezakonshme…Nje kampion i dashur per te gjithe, per lojen e tij ne Boterorin 2006, qe jeton ende. Faleminderit Andrea!”. ...
Chelsea pas mbrojtësit francez
Posted date: 07.11.2017
Raportohet se Chelsea është duke e konsideruar mundësinë për ta transferuar në “Stamford Bridge” mbrojtësin e Lyon, Mouctar Diakhaby. ...
Messi vlen sa shtatë rivalët e tij të La Ligës
Posted date: 07.11.2017
La Liga është duke përjetuar ndryshim në mesin e yjeve që shënojnë më së shumti gola, por një njeri ia ka dalë të mbetet forcë konstante teksa sezoni 2017/18 është në zhvillim e sipër: ai është Lionel Messi. ...