PORTAL INFORMATIV CONTACT MARKETING
Topi i Artë do të dorëzohet në Kullën Eiffel
Posted date: 05.12.2017
Duhen edhe pak ditë për të mësuar se kush është fituesi i Topit të Artë. ...
Sandro mendon t’i bashkohet ‘Bluve të Londrës’
Posted date: 04.12.2017
Futbollisti i Juventusit, Alex Sandro është duke menduar largimin nga gjiganti italian. ...
Ancelotti: Më ka kontaktuar Italia, asnjëherë Milani
Posted date: 04.12.2017
Carlo Ancelotti ka konfirmuar se është kontaktuar nga Federata Italiane e Futbollit, por dëshira e tij është të vazhdojë të drejtojë klube futbolli. ...
Ranocchia: Ky Inter është shumë i fuqishëm
Posted date: 04.12.2017
Qendërmbrojtësi italian, Andrea Ranocchia ka lavdëruar skuadrën e tij duke thënë se ky është Interi më i bashkuar që ka parëInter deklasoi dje Chievon me rezultat 5:0 për të marrë vendin e parë në Serie A italiane me 39 pikë, një më shumë se sa Napoli në vendin e dytë. ...
Perisic: Spalletti më bindi të qëndroj, duam fitore ndaj Juves
Posted date: 03.12.2017
Ivan Perisic konfirmoi se ishte Luciano Spalletti ai që e bindi atë të qëndrojë gjatë verës te Interi. ...
Ibrahimoviç zbulon arsyen pse refuzoi Arsenalin
Posted date: 02.12.2017
Zlatan Ibrahimoviç ka shpjeguar arsyen pse nuk nënshkroi me klubin londinez, Arsenal. ...
“Blerja e Milani, absolutisht jo transparente”
Posted date: 01.12.2017
Mediumi i njohur italian Corriere della Sera dhe tjetri La7 pretendojnë se blerja e Milanit nga Yonghong Li ishte absolutisht jo transparente, duke arritur një nivel që kurrë nuk është parë më parë. ...