PORTAL INFORMATIV CONTACT MARKETING
Shqipëri – Itali, ‘problem’ i madh me bileta
Posted date: 21.09.2017
Në këto kushte, duket se Federata Shqiptare e Futbollit ka nisur të paraprijë për biletat. ...
Katër herë nga katër gola, Messi ‘mbret’ i ‘mbretërve’ në La Liga
Posted date: 21.09.2017
Sulmuesi i Barcelonës, Lionel Messi, ka thyer shumë rekorde në karrierë dhe nuk ka e ndërmend të ndalet. ...
Ish-mbrojtësi i Barcelonës: Neymar u largua për shkak të Messit
Posted date: 21.09.2017
Jeremy Mathieu, ish mbrojtësi i Barcelonës dhe sot i Sportingut të Lisbonës, beson se Neymar shkoi në Paris Saint-Germain për të dalë nga hija e Lionel Messit, raporton Anadolu Agency (AA). ...
Inter u ndal nga Bolonja, Spalleti shpërthen me deklaratën e tij
Posted date: 20.09.2017
Bolonja e ka ndalur serinë pozitive të Interit në këtë fillim kampionati duke barazuar me rezultat 1-1 të martën me ‘Dell Ara”. ...
Liverpool në krizë, jashtë Kupës së Ligës
Posted date: 20.09.2017
Eliminohet Liverpooli, kualifikohet Leicester. Turi i tretë i Kupës së Ligës në Angli shpërbleu “dhelpërat”, që fituan 2-0 në King Poëer Stadium dhe konfirmuan krizën e rezultateve për skuadrën e Jurgen Klopp. Pavarësisht se Reds ishin disa herë pranë golit në pjesën e parë të lojës, edhe falë paraqitjes së mirë të Coutinhos, balancat ndryshuan me zëvendësimin e yllit brazilian në pushimin e ndeshjes. ...
Lewandowski në Premierligë? (FOTO)
Posted date: 20.09.2017
Manchester City i interesuar për transferimin e sulmuesit të Bayern Munichut, Robert Lewandowski. ...
Lionel Mesi shënon 4 gola ndaj Eibarit në Ligë
Posted date: 20.09.2017
Lionel Mesi shënon 4 gola për Barcelonën që shkëputet e vetme në krye të renditjes së ligës spanjolle. Lavdërimet nuk kanë të mbaruar për yllin argjentinas ...