PORTAL INFORMATIV CONTACT MARKETING
Shqipëria, miqësore me Bjellorusinë në nëntor
Posted date: 31.Oct.2013
Pas përfundimit të fazës eliminatore të Botërorit 2014, Kombëtarja shqiptare do ta hap një faqe të re. Kuqezinjtë do të nisin gjithçka në rrugëtimin e tyre për Evropianin 2016, me ndeshjen miqësore që do ta zhvillojnë më 15 nëntor të këtij viti ndaj Bjellorusisë....
Futbolli i femrave, Shqipëria mund Greqinë
Posted date: 30.Oct.2013
Kombëtarja jonë e femrave ka shënuarin golin e parë dhe ka arritur po fitoren e parë në eliminatoret e Grupit 5 për “Botërorin 2015”...