PORTAL INFORMATIV CONTACT MARKETING
FSHF-ja nis kontaktet e para me familjen Januzaj
Posted date: 08.Nov.2013
Federata Shqiptare e Futbollit ka nisur kontaktet e para me familjen e mesfushorit të Manchester Unitedit, shqiptarit Adnan Januzaj....
Krasniqi sërish në ring
Posted date: 07.Nov.2013
Kampioni kosovar, Luan Krasniqi sërish do t’i kthehet ringut. Ai më 16 nëntor do të përballet në ring me kampionin e dyfishtë të Evropës në Thaiboks, Uwe Huck...
Bejta kërkon të marr klubin e futbollit “Gostivari”
Posted date: 07.Nov.2013
Bejta: Komuna është e interesuar ta merr në menaxhim KF Gostivarin, klubi u takon qytetarëve e jo partive politike...
Tifozja i propozon martesë Lorik Canës në radio
Posted date: 04.Nov.2013
Një tifoze i ka propozuar Lorik Canës martesë gjatë një transmetimi të drejtpërdrejt në një radio të Italisë....
Renova barazon, Shkëndija sërish zhgënjen
Posted date: 03.Nov.2013
Renova në ndeshjen e zhvilluar kundër Vardarit në Tetovë ka barazuar pa gola në njërën prej dy ndeshjeve derbi të javës së 14-të midis skuadrave shkupjane dhe atyre tetovare. ...
De Biasi i telefonon, bababi i Januzaj hesht
Posted date: 03.Nov.2013
Gianni De Biasi i ka shkruar një letër babait të Adnan Januzajt të hënën, duke i kërkuar atij brenda mundësive një takim....
Berisha, gol në stilin e Ibrahimoviçit (VIDEO)
Posted date: 01.Nov.2013
Pikërisht goli i tij sonte ndaj Hondurasit i siguroi gjysmëfinalen kombëtares suedeze, ndërsa goli që shënoi futbollisti shqiptarë, do të komentohet një kohë të gjatë…...