PORTAL INFORMATIV CONTACT MARKETING
Xavi është i veçantë, por gjërat ndryshojnë
Posted date: 26.09.2014
...
Serbia: Nuk mund ti sigurojmë tifozat shqiptarë
Posted date: 26.09.2014
...
Benzema nën akuzë, por Reali shënon më shumë
Posted date: 26.09.2014
Mund të tingëllojë e cuditshme, por statistikat nuk gënjejnë. Reali i Madridit shënon më shumë gola kur në fushë nuk është Karim Benzema....
Adrian Hadribeaj nokautoi amerikanin Michael Hamida
Posted date: 26.09.2014
Kampioni shqiptarë në SHBA , Adrian Hadribeaj, në sportin nga më të përhapurit dhe vështirë në botë dhe më i avancuar që quhet Mix Martial Art’s (MMA), duke fituar titullin Kampion i Madh i shtetit të Michiganit më 10 gusht 2013, arriti mbrëmë Arena Copuware në Plymouth, të Michigan it, edhe një fitore tjetër dhe atë me vendim unanim në ndeshjen në MMA Bellator, duke mposhtur amerikanin Michael Hamida me decision vendim : 29-28, 28-29, 29-28...
Januzaj i ri pritet të pushtojë botën e futbollit
Posted date: 26.09.2014
Ndonëse e dëshiron suksesin e Xherdan Shaqirit, atij i shkon shumë për shtat mbiemri i Adnan Januzajt, dy yjet shqiptarë të futbollit që për momentin po trondisin këtë sport në mbarë botën....
Uefa hetim mbi Romën e Inter-in
Posted date: 26.09.2014
...
Ronaldo mund t’i kushtojë 200 milionë Manchesterit
Posted date: 26.09.2014
Manchester United do të duhet të paguajë rreth 200 milionë euro nëse dëshiron të nënshkruajë me yllin e Real Madridit, Cristiano Ronaldo....