PORTAL INFORMATIV CONTACT MARKETING
Mbijetesa-objektiv i FC Shkupi, por s’e harrojnë ligën e parë
Posted date: 14.Jan.2014
Drejtuesit e FC Shkupi edhe zyrtarisht kanë prezantuar prurjet e reja, ndërsa kanë shpalosur planet dhe objektivat e tyre për sezonin pranveror në ligën e dytë të Maqedonisë në futboll....
Zyrtare: Llazarevski bëhet “pëllumb” i Çairit
Posted date: 14.Jan.2014
Atë që e paralajmëruam ditë më parë, sot edhe është zyrtarizuar nga ana e drejtuesve të Shkupit. Dimitrija Lazarevski ka firmosur edhe zyrtarisht me “pëllumbat” nga Çairi, duke shtuar numrin e futbollistëve nga elita e futbollit vendor që vendosën të veshin fanellën “bardhë e kaltër”....
Majlinda Kelmendi stërviti xhudistët e "Ippon" nga Shkupi
Posted date: 26.Nov.2013
Majlinda që këtë vit ka arritur rezultatet më të mira të karrierës së saj së bashku me trajnerin e saj , Driton Kuka kanë demonstruar shkathtësisë para xhudistëve shkupjan...
Hasani dhe Idrizi për festë të Shkupit
Posted date: 23.Nov.2013
...
Mediat belge krijojnë formacionin e Kosovës
Posted date: 21.Nov.2013
Mediat e huaja vazhdojnë të merren me futbollin kosovar, konkretisht Përfaqësuesen, e cila ende nuk mund të merr pjesë në gara ndërkombëtare....
Arbresha Rexhepi dhe Andi Asllani më të dalluarit e Turneut Ndërkombëtar ne Xhudo “Adem Jashari 2013”
Posted date: 18.Nov.2013
Organizuar nga Federata e Xhudos e Kosovës dhe mbështetur nga Klubi Polici të Prishtinës, në Pallatin e Rinise është mbajtur Turneu ndërkombëtar ne Xhudo “Adem Jashari”....
Shqipëria barazim pa gola me Bjellorusinë
Posted date: 15.Nov.2013
...