PORTAL INFORMATIV CONTACT MARKETING
Ronaldo, makineria e golave dhe rekordeve
Posted date: 25.09.2014
Pas het-trikut ndaj Deportivo La Corunas dhe ‘pokerit’ ndaj Elches së martën, Ronaldo ka thyer edhe një rekord me fanellën e ‘Los Blancos’....
Bundesliga, edhe Klopp kundër kalendarit të ngjeshur
Posted date: 25.09.2014
Jurgen Klopp mbështet Pep Guardiolën, i cili vetëm pak ditë më parë u shpreh se zhvillimi i ndeshjeve cdo tri ditë po i vret lojtarët....
Juventus e Roma vazhdojnë kryesimin
Posted date: 25.09.2014
Juventus ka thyer me lehtësi 3-0 Cesenan . ...
Trstena para 30 viteve fitoi medaljen e artë olimpik (VIDEO)
Posted date: 10.Aug.2014
Në vitin 1984 në SHBA, po zhvilloheshin Lojërat Olimpike Verore. Ndërsa heroi i olimpiadës verore që po zhvillohej në Los Anxhelos na ishte mundësi Shaban Tërstena. ...
Shkupi e nis me këmbë të mbarë, e fitoi Dritën
Posted date: 10.Aug.2014
Shkupi e ka nisur mbarë sezonin e ri futbollistik 2014/2015 në kuadër të garave të Ligëd së Dytë Futbollistike të Maqedonisë, ku në ndeshjen e zhvilluar në Çair, e mundi Dritën e Bogovinës me rezultatin 3:1....
Ramadani: “Drita asnjëherë nuk mundë të na fitojë”
Posted date: 09.Aug.2014
Ekipi i Shkupit të premten ka zhvilluar dhe stërvitjen e fundit përpara ndeshjes së parë sezonale që do të luajë me ekipin e Dritës në stadiumin e Çairit në Shkup....
F.C Shkupi , nderoi dëshmorët e kombit
Posted date: 07.Aug.2014
F.C Shkupi bëri hapjen e turneut tradicional Teli, Arbeni, Pajtimi, Ndriçimi, Abazi, Ademi, Hajredini....