PORTAL INFORMATIV CONTACT MARKETING
Benzema refuzon dy oferta për Realin
Posted date: 30.01.2018
Karim Benzema ka refuzuar dy oferta për t’u larguar nga Real Madridi, raporton Don Balon. ...
Refuzohet oferta e Arsenal për Aubameyang
Posted date: 25.01.2018
Borussia Dortmund ka refuzuar një tjetër ofertë të Arsenal për transferimin e sulmuesit, Pierre-Emerick Aubameyang. ...
Përgjegjësinë për eliminimin nga kupa e merr Zidane
Posted date: 25.01.2018
Përgjegjësinë për eliminimin nga Kupa e Mbretit nga ekipi që kurrë më parë nuk ka arritur çerekfinalen dhe që deri para katër sezoneve luante në ligën e tretë spanjolle, e ka marrë trajneri i Real Madridit, Zinedine Zidane. ...
Real Madridi ofron para kesh dhe dy lojtarë për De Gean
Posted date: 25.01.2018
Real Madridi është vënë seriozisht pas portierit të Manchester Unitedit, David de Gea. ...
Liverpooli i vë çmimin Sturridget për Interin
Posted date: 25.01.2018
Sipas Sportitalia, Liverpooli është i gatshëm ta shes Daniel Sturridgen që kërkon të bashkohet me Interin. ...
Shqipëria në grup me Izraelin dhe Skocinë, Panuçi stepet nga “goglat”
Posted date: 25.01.2018
Liga e Kombeve është aktiviteti më i ri i promovuar nga UEFA dhe që nis të zbatohet drejtpërdrejt në praktikë....
​Xhaka flet pas golit të fitores dhe kalimit në finale
Posted date: 25.01.2018
Arsenal ka mposhtur 2:1 Chelsean me golin e Granit Xhakës, duke siguruar finalen e Kupës ...