PORTAL INFORMATIV CONTACT MARKETING
Liverpuli fiton në Uatford me Supergolin e Emre Xhanit
Posted date: 02.05.2017
Liverpuli është më pranë Ligës së Kampionëve për sezonin e ardhshëm. Skuadra e shquar angleze arriti një fitore të rëndësishme në kampionat ...
Ibra, përfundon me sukses ndërhyrja në gju
Posted date: 02.05.2017
Ndërhyrja e kryer me sukses dhe misioni rikthim. Zlatan Ibrahimovic hedh hapin e parë drejt rikuperimit që do të mbajë për më shumë se 6 muaj larg fushave të blerta. ...
Liga e Kampionëve,Sot derbi spanjoll
Posted date: 02.05.2017
Rruga drejt Cardifit për katër skuadrat më të mira të europës nis këtë të martë, përballë fillimisht do të jenë dy skuadrat madrilène, Atletiko e Real Madrid që do kërkojnë një vend në finale e madhe të Cardiff, për ti lënë vendin të mërkurën sfidës mes Monakos e Juventusit në Francë. ...
VIDEO/ Juve hakmerret ndaj Genoas me ‘poker’
Posted date: 24.04.2017
Juventus është ;hakmarrë; ndaj Genoaos për atë humbje të parë 3-1 që I shkaktuan në fazën e parë, duke e mposhtur me rezultatin 4-0. ...
Enrique: Messi është vendimtar edhe kur është duke ngrënë darkë
Posted date: 24.04.2017
Luis Enrique e ka lëvduar Lionel Messin pasi u tregua vendimtar në fitoren e Barcelonës në El Clasico. ...
Realin e pret ferri deri në fund të kampionatit
Posted date: 24.04.2017
Barcelona ka rihapur çështjen e titullit kampion në La Liga. ...
Kante, Lojtari i Vitit
Posted date: 24.04.2017
Mesfushori i Chelsea, N’golo Kante është emëruar ‘Futbollisti i vitit’ nga Asociacioni i Futbollistëve Profesionist në Premier League. ...