PORTAL INFORMATIV CONTACT MARKETING
Super lojtari i Kosovës mungon ndaj Turqisë (Foto)
Posted date: 06.06.2017
Tashmë ka filluar stërvitja e parë e Përfaqësues së Kosovës për ndeshjen ndaj Turqisë. ...
Franca ndëshkon Shpresat kuqezi
Posted date: 06.06.2017
Po luhet në këto momente ndeshja miqësore mes Shpresave të Shqipërisë dhe atyre të Francës. ...
Milan konfirmon blerjen e tretë
Posted date: 06.06.2017
Drejtuesit e Milanit gjenden në Gjermani, ku kanë mbyllur marrëveshjen me Wolfsburgun për mbrojtësin e majtë, Ricardo Rodriguez. ...
Tragjedi e re në futboll
Posted date: 06.06.2017
Futbolli profesionist është sërish në zi. Futbollisti afrikan, Sheik Tiote, humbi jetën në stërvitje në Kinë, i goditur nga ataku në zemër. ...
Barcelona me tri përforcime për 150 milionë euro (FOTO)
Posted date: 06.06.2017
Barcelona planifikon shpenzime të mëdha gjatë afatit kalimtar të verës. ...
Arrin përforcimi i parë i Milanit, nesër kontrata
Posted date: 22.05.2017
Milani nesër do të nënshkruaj me futbollistin e parë që nga marrja në pronësi e kinezëve. ...
Berisha: Atalanta falë meje në Ligën e Evropës, i solla fat
Posted date: 22.05.2017
Nëse Atalanta ka siguruar pjesëmarrjen në Ligën e Europës, shumë meritë ka padyshim edhe Etrit Berisha. ...