PORTAL INFORMATIV CONTACT MARKETING
Rafael Nadal vazhdon shkëlqimin, e fiton finalen e US Open
Posted date: 11.09.2017
Rafael Nadal mundi 3-0 (6-3, 6-3 dhe 6-4) afrikano-jugorin Kevin Anderson në finalen e US Open, për të fituar titullin e 16 Grand Slam në karrierë. ...
Raiola: Shumë klube më kërkuan informacione për Sarrin
Posted date: 11.09.2017
Agjenti Mino Raiola, ka zbuluar një detaj interesant për Maurizio Sarrin. ...
Marcelo rrezikon të ketë të njëjtin fat si CR7
Posted date: 11.09.2017
Real Madrid ka marrë një barazim zhgënjyes në javën e fundit të kampionatit spanjoll kundër Levante-s, një ndeshje që “Los Blancos” e kanë luajtur në shtëpi. Përveç dy pikëve të humbura, Zinedine Zidane rrezikon të humbasë për një kohë të gjatë edhe mbrojtësin brazilian Marcelo. ...
Guardiola hidhërohet me Kompany
Posted date: 11.09.2017
Vincent Kompany i ka ditët e numëruara në Manchester City. Pep Guardiola është i hidhëruar me Vincent Kompanyn dhe dëshiron ta shesë kapitenin e lënduar vazhdimisht të Manchester Cityt. ...
Maqedoni – Shqipëri, ky pritet të jetë formacioni ‘kuq e zi’ (FOTO)
Posted date: 04.09.2017
Kombëtarja nuk njeh pushim, pasi për ballja e nesërme me Maqedoninë i detyron të zbresin në fushë. Kështu ditën e djeshme, në orën 10 e 30 kuqezinjtë, nën drejtimin e Christian Panuccit, kanë zhvilluar një seancë të lehtë stërvitore të ndarë në dy grupe. ...
Befasi e madhe: Vidal rikthehet në Serie A
Posted date: 04.09.2017
Arturo Vidal do të rikthehet në Serie A. ...
Jordi Alba: I lumtur me skuadrën që kemi, jam optimist
Posted date: 04.09.2017
Mbrojtësi i Barcelonës, Jordi Alba, ka thënë se beson te skuadra aktuale dhe së është i lumtur me grupin. ...