PORTAL INFORMATIV CONTACT MARKETING
Matic preferon kalimin te rivali i Chelseas
Posted date: 20.06.2017
Mesfushori i Chelseas, Nemanja Matic, është i interesuar që të bashkohet me ish-trajnerin e tij, Jose Mourinho, në Manchester United, sipas The Sun. ...
Neymar i kreu edhe testet mjekësore te Reali
Posted date: 20.06.2017
Presidenti i Real Madridit, Florentino Perez, ka zbuluar se klubi i tij për pak sa nuk e transferoi Neymarin para se ai të kalonte te Barcelona. ...
De Biasi sot do të bëjë të ditur të ardhmen
Posted date: 13.06.2017
Gianni De Biasi sot do të konfirmojë të ardhmen e tij.Një ditë përpara ndeshjes me Izraelin Gianni De Biasi e bëri të qartë nëse e mendon apo jo të ardhmen e tij në stolin kuqezi. ...
Golden State shpallen kampionë të NBA
Posted date: 13.06.2017
Golden State Warriors rrëmben unazat e kampionit të NBA. Skuadra nga Okland fitoi 129-120 ndaj Cleveland Cavaliers për të mbyllur llogaritë me LeBron James me shokë me rezultatin e përgjithshëm 4-1. ...
Costa në radarin e PSG
Posted date: 13.06.2017
Paris Saint Germanin është skuadra e radhës që futet në garë për të rrëmbyer Douglas Costa. ...
Super lojtari i Kosovës mungon ndaj Turqisë (Foto)
Posted date: 06.06.2017
Tashmë ka filluar stërvitja e parë e Përfaqësues së Kosovës për ndeshjen ndaj Turqisë. ...
Franca ndëshkon Shpresat kuqezi
Posted date: 06.06.2017
Po luhet në këto momente ndeshja miqësore mes Shpresave të Shqipërisë dhe atyre të Francës. ...