PORTAL INFORMATIV CONTACT MARKETING
Lewandowski në Premierligë? (FOTO)
Posted date: 20.09.2017
Manchester City i interesuar për transferimin e sulmuesit të Bayern Munichut, Robert Lewandowski. ...
Lionel Mesi shënon 4 gola ndaj Eibarit në Ligë
Posted date: 20.09.2017
Lionel Mesi shënon 4 gola për Barcelonën që shkëputet e vetme në krye të renditjes së ligës spanjolle. Lavdërimet nuk kanë të mbaruar për yllin argjentinas ...
Sfida e madhe e Ronaldos, e nis kampionatin minus nëntë gola nga Messi
Posted date: 20.09.2017
Real Madridi do ta zhvillojë ndeshjen e pestë në La Liga, por tani me Cristiano Ronaldon në formacion. ...
Juventus ndryshon formacionin kundër Fiorentinës (FOTO)
Posted date: 19.09.2017
Juventus me ndryshime në formacion kundër Fiorentinës. ...
Atletico rrit ofertën për Diego Costan
Posted date: 19.09.2017
Klubi spanjoll po insiston në transferimin e sulmuesit të Chelseat Diego Costa nuk pritet që të luajë më me Chelsean e Antonio Contes dhe largimi i tij nga ‘Blutë’ duket i pashmangshëm. ...
Juventusi, Napoli dhe Interi luftojnë për titullin
Posted date: 19.09.2017
Ish-mbrojtësi i Interit, Ivan Cordoba beson se Juventusi, Napoli dhe Interi do të luftojnë për titullin e ligës italiane, transmeton zeri.info ...
Dëmtim i rëndë për Abrashin! Humbet Spanjën dhe Italinë
Posted date: 19.09.2017
Mesfushori energjik i Kombëtares shqiptare të futbollit Amir Abrashi pësoi një dëmtim të rëndë në Bundesliga në fundjavë dhe analizat e detajuara të kësaj të hëne konfirmuan mungesën për të paktën 4 javë nga fushat e lojës, shkruan Top Channel. ...