PORTAL INFORMATIV CONTACT MARKETING
Totti: Sot do të vleja 200 milionë euro
Posted date: 14.02.2018
Francesco Totti ka treguar se si do të kishte pasur Roma sukses në Itali dhe Evropë dhe sa do të kishte vlejtur ai në ditët e sotme ...
Golashënuesit më të mirë në Champions League, ‘zhduket’ Messi
Posted date: 14.02.2018
Champions League është rikthyer në fazën më interesante. ...
10 treshet më të mira në histori të futbollit
Posted date: 14.02.2018
Në 60 vitet e fundit kemi parë treshe të jashtëzakonshme në futboll, të cilat kanë arritur të fitojnë shumë tituj ...
Ja cila është ëndrra e Lewandowskit
Posted date: 07.02.2018
Agjenti i Lewandowskit, Cezary Kucharski, është takuar disa herë me Real Madridin në kohën e fundit. ...
De Gea i kërkon pagë të çmendur Manchester Unitedit
Posted date: 07.02.2018
Portieri i Manchester Unitedit, David De Gea, e dëshiron një marrëveshje të re me pagë të majme javore në mënyrë që ta refuzojë Real Madridin, raporton The Sun. ...
Benzema refuzon dy oferta për Realin
Posted date: 30.01.2018
Karim Benzema ka refuzuar dy oferta për t’u larguar nga Real Madridi, raporton Don Balon. ...
Refuzohet oferta e Arsenal për Aubameyang
Posted date: 25.01.2018
Borussia Dortmund ka refuzuar një tjetër ofertë të Arsenal për transferimin e sulmuesit, Pierre-Emerick Aubameyang. ...