PORTAL INFORMATIV CONTACT MARKETING
Edhe një klub anglez hyn në garë për Balen
Posted date: 13.12.2017
Sulmuesi i Real Madridit, Gareth Bale është gjithnjë e më afër Manchester Unitedit. ...
Formacioni i javës në La Liga, mungon ylli i Barcelonës
Posted date: 13.12.2017
La Liga spanjolle ka publikuar formacionin më të mirë të javës së 15 të La Ligas.Real Madrid ka tre lojtarë në formacionin e javës në La Liga, pas fitores 5:0 ndaj Sevillas në Santiago Bernabeu. ...
Arsene Wenger: Nuk dua që Ozil të largohet
Posted date: 13.12.2017
Arsene Wenger ka konfirmuar se Arsenali po vazhdon të përpiqet ta mbajë Mesut Ozilin në klub. ...
Plani me “autobusë” për ta ndalur Ronaldon
Posted date: 13.12.2017
Ten Cate ka theksuar se ata duhet të luajnë mirë në mbrojtje për t'i rezistuar sulmeve të ekipit madrilen. ...
Plas te Milani, menaxheri-Donarumës: Prishe kontratën me Milanin
Posted date: 13.12.2017
Rinovimi faraonik i verës solli qetësinë mes Xhanluixhi Donarumës dhe Milanit, por në të vërtetë kjo është vetëm një fasadë boshe, pasi gjërat nuk kanë ecur aspak kështu. ...
Roma ndalet nga Chievo
Posted date: 10.12.2017
Roma është ndalur nga Chievo në udhëtim duke barazuar pa gola përkundër një dominimi total të dielën në mesditë. ...
Batshuayi në janar huazohet në tjetër skuadër
Posted date: 10.12.2017
Drejtuesit e Chelsea kanë rënë dakord që të lënë të lirë sulmuesin belg Michy Batshuayi, i cili në janar të vitit të ardhshëm do të huazohet në një skuadër tjetër. ...