PORTAL INFORMATIV CONTACT MARKETING
Reali shtatë pikë larg Barcelonës, befason Ramos
Posted date: 21.09.2017
Sergio Ramos nuk po brengoset për startin e keq të Real Madridit ...
Allegri zbulon rivalët për titull
Posted date: 21.09.2017
“Nuk duhet të mërzitet, golat do të vijnë”. Massimiliano Allegri e ka ngushëlluar me këto fjalë Gonzalo Higuain, i cili nuk ka shënuar kundër Fiorentina-s. ...
Arsenal gjen zgjidhje për ‘çështjen Sanchez’
Posted date: 21.09.2017
Skuadra nga Emirates Stadium është duke shqyrtuar mundësinë që ta lidhë kalimin e kilianit në Etihad, me blerjen e asit anglez nga Qytetarët ...
Tevez sulmon futbollin kinez
Posted date: 21.09.2017
Carlos Tevez si duket është penduar që është transferuar te Shanghai Shenhuan ...
Forlan: Alves paraqitet si të jetë lavirja e Neymarit
Posted date: 21.09.2017
Diego Forlan sqaron se Neymar është fajtori kryesor për situatën e fundit e cila ndodhi në ekipin e PSG-së. ...
Shqipëri – Itali, ‘problem’ i madh me bileta
Posted date: 21.09.2017
Në këto kushte, duket se Federata Shqiptare e Futbollit ka nisur të paraprijë për biletat. ...
Katër herë nga katër gola, Messi ‘mbret’ i ‘mbretërve’ në La Liga
Posted date: 21.09.2017
Sulmuesi i Barcelonës, Lionel Messi, ka thyer shumë rekorde në karrierë dhe nuk ka e ndërmend të ndalet. ...