PORTAL INFORMATIV CONTACT MARKETING
“Pirlo ka mbyllur një karrierë të jashtëzakonshme”
Posted date: 07.11.2017
“Ka mbyllur nje karriere te jashtezakonshme…Nje kampion i dashur per te gjithe, per lojen e tij ne Boterorin 2006, qe jeton ende. Faleminderit Andrea!”. ...
Chelsea pas mbrojtësit francez
Posted date: 07.11.2017
Raportohet se Chelsea është duke e konsideruar mundësinë për ta transferuar në “Stamford Bridge” mbrojtësin e Lyon, Mouctar Diakhaby. ...
Messi vlen sa shtatë rivalët e tij të La Ligës
Posted date: 07.11.2017
La Liga është duke përjetuar ndryshim në mesin e yjeve që shënojnë më së shumti gola, por një njeri ia ka dalë të mbetet forcë konstante teksa sezoni 2017/18 është në zhvillim e sipër: ai është Lionel Messi. ...
Barcelona dhe Monaco kishin marrëveshje, por Mbappe e refuzoi kalimin te gjiganti spanjoll
Posted date: 07.11.2017
Barcelona dhe Monaco kishin rënë në ujdi për Kylian Mbappen, kjo talenti francez e kishte refuzuar kalimin te gjiganti i futbollit evropian. ...
Andre Silva – Milan, ndodh ajo që nuk e priste askush!
Posted date: 27.09.2017
\"Gazzetta dello Sport\" raporton e pikërisht qëndrimi i tij i shpeshtë në bankën e rezervistëve ka sjell tension mes drejtuesve të Milanit dhe trajnerit Vincenzo Montella ...
Pesë emra që duhet të ndiqen në ndeshjen Atletico Madrid – Chelsea (Foto)
Posted date: 27.09.2017
Shorti i Ligës së Kampionëve që u hodh në gusht vuri përballë Atletico Madridin dhe Chelsean, dy klube që kërkojnë shkëlqimin në arenën ndërkombëtare. ...
Interi bën të vështirin, nuk e dëshiron transferimin e Ozilit
Posted date: 27.09.2017
Inter nuk do të futet në garë për mesfushorin e Arsenalit, Mesut Ozil. ...