PORTAL INFORMATIV CONTACT MARKETING
Tre të vrarë në Norvegji
Posted date: 04.Nov.2013
Tre persona raportohen të vrarë, pas një sulmi në perëndim të Norvegjisë. ...
Egjipt, shtyhet procesi për presidentin e rrëzuar Muhammad Mors
Posted date: 04.Nov.2013
Muhammad Morsi, është shtyer për në fillim të janarit, pas pengesave nga Morsi dhe 14 të akuzuar të tjerë të Vëllazërisë Myslimane....
Statuja më e lartë në botë, 182 metra
Posted date: 03.Nov.2013
Ka filluar ndërtimi i statujës më të lartë në botë, e cila do të jetë dy herë më e lartë se Statuja e Lirisë në SHBA. ...
Babai dhunoi dy vajzat e tij për 12 vjet
Posted date: 03.Nov.2013
Kevin Twomey filloi ta dhunonte të bijën Emma Twomey kur ishte dhjetëvjeçare, kurse të bijën tjetër, Nicola, kur i kishte vetëm pesë vjet....
Xhelati egjiptian: Kam vrarë 800 persona, e dua punën time
Posted date: 02.Nov.2013
Xhelati kryesor egjiptian Haxh Abd al Nabi rezulton të ketë vrarë rreth 800 persona dhe shprehet i kënaqur me punën e tij, duke thënë se nuk ka asnjë dilemë morale....
Kërkon 25 milion dollar pasi që e kishte zbuluar vendndodhjen e Bin Ladenit!
Posted date: 02.Nov.2013
Një biznesmen amerikan ka thënë se Qeveria Amerikane i ka borxh 25 milion dollar, pasi që ai iu kishte dhënë informacionin për vend ndodhjen e Osama Bin Ladenit në Pakistan....
Dy të vrarë para selisë së Agimit të Artë, Greqia në prag të trazirave?
Posted date: 01.Nov.2013
Dy persona kanë humbur jetën mbrëmjen e të premtes dhe një tjetër është plagosur, nga të shtëna me armë zjarri para zyrave të partisë Agimi i Artë në Neo Iraklio të Athinës. ...