PORTAL INFORMATIV CONTACT MARKETING
Greqi, çifti që rrëmbeu vajzën 5-vjeçare rrezikon 20 vjet burg
Posted date: 21.Oct.2013
Testet klinike kanë nxjerrë se Maria është pesë ose gjashtë vjeç, dhe jo katër sa u deklarua nga mediat, por identiteti i vajzës së vogël bionde ende nuk zbulohet. ...
Gjashtë të vrarë nga sulmi në Volgograd
Posted date: 21.Oct.2013
Së paku gjashtë persona kanë humbur jetën nga shpërthimi vetëvrasës në një autobus të pasagjerëve, në qytetin Volgograd të Rusisë. ...
Lëndohet rëndë një polic në Bujanovc të Luginës
Posted date: 21.Oct.2013
Polici serb i brigadës intervenuese të stacionit policor në Bujanovc ka marrë lëndime të rënda dhe është në rrezik për jetë. Ai është shtruar në Qendrën Klinike në Nish...