PORTAL INFORMATIV CONTACT MARKETING
Si kurrë më parë, Gramoz Ruçi i kërkon falje publike Sali Berishës
Posted date: 28.12.2017
Kryetari i Parlamentit Gramoz Ruçi prej disa muajsh ka marrë drejtimin e Kuvendit të Shqipërisë. ...
“Çmendet” i riu, dhunon babain, përfundon në pranga
Posted date: 28.12.2017
Policia e Cërrikut vuri në pranga një 21 vjeçar nën akuzën e dhunës së familje. ...
Trupi i Florenc Beqirajt arrin sot në Shqipëri
Posted date: 28.12.2017
Ditën e djeshme familjarët e Florenc Beqiraj kanë tërhequr trupin e pajetë për ta sjellë në Shqipëri gjatë paradites së sotme. ...
Vritet një person në veri të Mitrovicës
Posted date: 27.12.2017
Një person është gjetur i vrarë sot në orët e hershme të mëngjesit. ...
Prishtinë, shtyhet vendimi për procedim të marrëveshjes së “Demarkacionit”
Posted date: 27.12.2017
Komisioni për Punë të Jashtme, Diasporë dhe Investime Strategjike i Kuvendit të Kosovës ka vendosur shtyrjen për më 15 janar të vendimit përfundimtar për procedim apo jo të Marrëveshjes për Kufirin Shtetëror në mes të Republikës së Kosovës dhe Malit të Zi, për votim në Kuvendin e Kosovës, raporton Anadolu Agency (AA). ...
Shefi i Forcave të Armatosura të Shqipërisë viziton FSK-në
Posted date: 27.12.2017
Shefi i Shtabit të përgjithshëm të Forcave të Armatosura të Shqipërisë, gjeneral Bardhyl Kollçaku viziton sot Kosovën. ...
Ambasadorë që e fuqizojnë Kosovën, jo që e dëmtojnë
Posted date: 27.12.2017
Kryeministri i Kosovës, Ramush Haradinaj, para pak ditësh ka paralajmëruar se shumë shpejt do të ketë edhe ambasadorë serbë, të cilët do ta përfaqësojnë Republikën e Kosovës në shtete të ndryshme të botës. ...