PORTAL INFORMATIV CONTACT MARKETING
Ahmeti e thotë se kush duhet ti mbledh liderët shqiptarë të vendit (VIDEO)
Posted date: 29.12.2017
Kryetari i BDI-së Ali Ahmeti në një takim të fundvitit me gazetarët ka deklaruar se PDSH ka rradhën që të mbledh liderët shqiptarë. Ahmeti është shprehur se takimi i përbashkët i liderëve shqipatrë të ndodh pas festave të fundvitit. ...
Ahmeti flet për largimin e Selës nga Qeveria
Posted date: 29.12.2017
Lideri I BDI Ali Ahmeti në një brifing me gazetarët, është shprehur se janë shpifje të kulluara, pohimet e Zijadin Selës, gjoja se ai ka bërë presion ndaj Zoran Zaevit, që Aleanca për Shqiptarët, mos të jetë pjesë e Koalicionit Qeveritar, njofton Medial.mk ...
Grubi: Ja pse Sela gënjen
Posted date: 29.12.2017
Deputeti i BDI-sl, Artan Grubi sërish ka goditur liderin e ASh-së, Ziadin Selën. Sipas tij Sela ka gënjyer dhe vazhdon të gënjej. ...
Fëmijët e SOS Fshatit për fëmijë dhe Shtëpisë “11 Tetori” për vizitë në Qeveri
Posted date: 29.12.2017
Fëmijët e SOS Fshatit për fëmijë dhe Shtëpisë “11 Tetori” sot do ta vizitojnë Qeverinë e Republikës së Maqedonisë. ...
Shkup, një i vdekur dhe 12 të lënduar në aksidente komunikacioni
Posted date: 29.12.2017
Një persona ka ndërruar jetë në një aksident nga 19 gjithsej sa janë regjistruar gjatë ditës së djeshme në rajonin e SPB Shkup. Në 7 aksidente janë lënduar 12 persona, ndërsa në 11 tjera është shkaktuar dëm material. ...
Rroba dimri për të pastrehët në pikën për të pastrehë në Momin Potok
Posted date: 29.12.2017
Paketa me rroba dimri për të pastrehët në pikën e Kryqit të Kuq në Momin Potok do të ndajë sot kryetari i qytetit të Shkupit, Petre Shilegov. ...
Sot hiqet transporti falas në Shkup
Posted date: 29.12.2017
Prej sot hiqet transporti publik falas në Shkup i cili u vendos për shkak të ndotjes së ajrit. ...