PORTAL INFORMATIV CONTACT MARKETING
13 të lënduar në aksidente komunikacioni në Shkup në 24 orët e fundit
Posted date: 26.12.2017
Trembëdhjetë persona janë lënduar lehtë në nëntë prej gjithsej 15-të aksidenteve të regjistruara gjatë ditës së kaluar në rajonin SPB Shkup. Në gjashtë aksidente është shkaktuar dëm material. ...
BDI-Gostivar i propozon Taravarit që të shkojnë prap në zgjedhje për kryetar komune
Posted date: 26.12.2017
BDI-Dega Gostivar, ka reaguar ndaj deklaratës së djeshme të Kryetarit të Komunës së Gostivarit, Arben Taravari ku la të hapur mundësinë që të shkohet në zgjedhje për këshilltarë komunal. ...
Moti sot në Maqedoni
Posted date: 26.12.2017
Moti në Maqedoni do të jetë me diell, ndërsa në pjesët perëndimore me vranësira mesatare. Nëpër disa fushëgropa, duke përfshirë edhe të Shkupit do të ketë kushte për paraqitje të mjegullës. ...
Grubi për Selën: Ikën edhe këta
Posted date: 25.12.2017
Deputeti i BDI-së, Artan Grubi ka ironizuar me vendimin e Aleancës për Shqiptarët për largimin nga Qeveria. ...
Sulmohet një polic, ja pse
Posted date: 25.12.2017
Një nëpunës policor i sektorit policor Petrovec, dje rreth orës 23:10, është sulmuar gjatë intervenimit në një sulm fizik. ...
Sela mban shpresat tek matematika me numrat e deputetevë, ja pse
Posted date: 25.12.2017
Kryetari i Aleancës për Shqiptarët Ziadin Sela shpreson se Venko Filipçe, kandidat për ministër të shëndetësisë nga radhët e LSDM-së nuk do të marrë 61 vota në kuvend, shkruan SDK.mk transmeton Aktuale.mk ...
Zhdukja e vajzave nga shtëpitë në Shkup dhe Tetovë, nuk dihet asnjë gjurmë për 7 vajza
Posted date: 25.12.2017
Shtatë vajza nga rajoni i Shkupit dhe Tetovës janë zhdukur brenda pak ditëve. ...