PORTAL INFORMATIV CONTACT MARKETING
Moti sot në Maqedoni
Posted date: 28.12.2017
Reshjet do të fillojnë në pjesët perëndimore ku do të jenë më intensive (lokalisht rreth 20l/m2), ndërsa deri në fund të ditës do të përhapen në pjesën më të madhe të vendit. ...
“Blej shtëpi, blej banesë” vazhdon edhe në vitin 2018
Posted date: 27.12.2017
Projekti për subvencionimin e kredive të banesave ose i njohur si “Blej shtëpi, blej banesë” do të vazhdojë edhe vitin e ardhshëm. ...
Sulejman Rexhepi do të nderohet nga presidenti Donald Trump
Posted date: 27.12.2017
Udhëheqësi i Bashkësisë Fetare Islame në Maqedoni do të nderohet nga presidenti amerikan Donald Trump, për ”arritje jetësore”. ...
Shkarkohen dy kryeshefa të policisë në Tetovë
Posted date: 27.12.2017
Shkarkohen dy kryeshefë të policisë së Tetovës. Nevair Shabani, kryeshef i SPB-së dhe Berat Murati kryeshef i policisë kriminale në këtë qytet. Numri dy i policisë Agim Nuhiu tha për Alsat- M se ndryshimet bëhen për të krijuar front të ri për luftimin e krimit dhe ruajtjen e rendit. ...
MPB gjen 3 vajzat e zhdukura, për dy tjera hetimi vazhdon
Posted date: 27.12.2017
Policia i ka gjetur të miturat shëndosh e mirë dhe tani ato janë kthyer tek prindërit e tyre. Në ndërkohë, policia heton edhe zhdukjen e dy vajzave të tjera nga Tetova vikendin e kaluar. ...
Zv/ministrat dhe drejtorët e ASH-së nga sot do të dorëhiqen
Posted date: 27.12.2017
Të gjithë zëvendësministrat dhe funksionarët e tjerë nga radhët e Aleancës për Shqiptarët që sot do të nisin të dorëhiqen nga postet e tyre, informon INA. ...
Moti sot në Maqedoni
Posted date: 27.12.2017
Moti në Maqedoni do të jetë me diell, me vranësira dhe me erë mesatare nga drejtimi jugor. Nëpër disa lugina me paraqitje të mjegullës dhe me vranësira të ulëta. ...